Корзина
promo_banner

Добрий ) Напиішть будь ласка на Viber, What'sApp, Telegram: +380935125063 менеджеру вона відповість вам) або у соц. мережах за ніком: PAVEL_NEONOV_SALE Instagram, TolTok, YouTube.

+380 (93) 512-50-63
+380 (93) 512-50-63
+380 (93) 512-50-63
+380 (93) 512-50-63
Гнучкий неон для Вас! Ми робимо цей Світ яскравіше))
Корзина

Отзывы о компании Pavel_neonov_sale (інста, ютуб)

  • Михайло З.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
    Очень плохо
  • Сергій С.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
    Отлично
  • Максим Г.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
    Отлично
  • Георгій Н.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
    Очень плохо

    Дарма витрачений час і гроші.
    Написав продавцю що вже маю такий дріт замовлений з аліку(+фото) але мені потрібно яскравіше і щоб інвертор не пищав, на що я отримав відповідь "Можна більший текст написати?", не "добрий день, так звичайно підберемо" а ось така от відповідь, після цього продавець скинув мені якесь відео і 2 картинки. На цьому варто було закінчити і звернутись до когось більш зацікавленого. Менше з тим, оформив замовлення через пром, отримав такий самий дріт як в мене вже є(іншого кольору) і такий само писклявий інвертор. Сенсу спілкуватись з продавцем - ніякого, і на зараз продавець видалив повідомлення з переписки(я зберіг скріншот).
    Upd 10.12.2025: після відгуку зв'язались, спочатку звинуватили мене в тому, що я пишу неправду і взагалі нічого в них не замовляв і посилку не отримав. Можете подивитись інші негативні відгуки на компанію і побачити, що продавець відповідає на них пасивною агресією з нотками газлайтінгу і звинуваченням покупців. Коли ж мені таки вдалось переконати, що це саме їхне замовлення я отримав, то мені намагались дорікнути що 5 речень тексту це багато(по факту 2, але то таке) і "менеджер" був не в гуморі, перепросили і сказали, що приймуть до уваги відгук.
    UPD 11.12.2025: продавець залишив мені негативний відгук з позначеннями "Не забрав посилку", "Не дотримується домовленостей (щодо оплати і доставки)", "Спілкування — неприємне". Останній пункт діло субʼєктивне, тож окей, але перші два це просто сміх, бо посилку забрав через пару годин після прибуття і оплачена вона була завчасно через Prom.
    Висновки робіть самі.

  • Тетяна Д.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
    Отлично
  • Игорь К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
    Отлично

    Товар відповідає опису , ДЯКУЮ

  • Максим П.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
    Отлично

    Дякую магазину дуже сподобались товари рекомендую сервіс на всі 💯 все швидко та оперативно гарне обслуговування .

  • Володимир Х.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
    Отлично
  • Владислав К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
    Отлично
  • Олександр С.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
    Отлично